Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Divadelné predstavenie pre klientov

Publikované: 6.1.2016Naposledy aktualizované: 8.2.2019

Ako Vianočný darček sme pre našich vybraných klientov pripravili nádherný kultúrny večer v divadle L+S.

Večer 9.12.2015, hostia prúdia do divadla L+S v plnom prúde. Hostí vítajú konatelia a pracovníci našej spoločnosti, pre každého pozvaného je pripravené šampanské na privítanie. Zakrátko začína predstavenie, hostia sa usádzajú v sále a konateľka, pani Eva Plávalová víta hostí krátkym a srdečným príhovorom. Predstavenie Tri grácie z umakartu môže začať. Počas predstavenia sa zo sály pravidelne ozývajú salvy smiechu, nepochybne vyvolané skvelým výkonom troch výborných slovenských herečiek.

Hostia pred predstavením.

Príhovor pani Evy Plávalovej.

Nasleduje prestávka, počas ktorej je prichystané občerstvenie pre hostí, káva, čaj, chlebíky, koláčiky a iné pochutiny od výmyslu sveta. Rozhovory sú v plnom prúde a na prvý pohľad je zjavné, že každý z hostí sa dobre zabáva. Samozrejme, hosťom sa venujú všetci členovia tímu spoločnosti KOMPLET.

Občerstvenie počas prestávky.

Občerstvenie počas prestávky.

Počas druhého dejstva sa znovu a znovu zo sály ozýva smiech a je nepochybné, že všetci hostia sa výborne zabávajú. Po skončení predstavenia je taktiež nachystané malé občerstvenie a každý hosť dostáva pri odchode malý darček, páni dostávajú fľašu kvalitného vína, dámy ružu. Spokojné úsmevy na tvárach odchádzajúcich hostí svedčia o tom, že na tento večer budú ešte dlho spomínať.

Hostia usadený v divadelnej sále.

Záver predstavenia.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.