Divadelné predstavenie pre klientov

publikované: 6.1.2016, naposledy aktualizované: 29.2.2020

Ako Vianočný darček sme pre našich vybraných klientov pripravili nádherný kultúrny večer v divadle L+S.

Večer 9.12.2015, hostia prúdia do divadla L+S v plnom prúde. Hostí vítajú konatelia a pracovníci našej spoločnosti, pre každého pozvaného je pripravené šampanské na privítanie. Zakrátko začína predstavenie, hostia sa usádzajú v sále a konateľka, pani Eva Plávalová víta hostí krátkym a srdečným príhovorom. Predstavenie Tri grácie z umakartu môže začať. Počas predstavenia sa zo sály pravidelne ozývajú salvy smiechu, nepochybne vyvolané skvelým výkonom troch výborných slovenských herečiek.

Nasleduje prestávka, počas ktorej je prichystané občerstvenie pre hostí, káva, čaj, chlebíky, koláčiky a iné pochutiny od výmyslu sveta. Rozhovory sú v plnom prúde a na prvý pohľad je zjavné, že každý z hostí sa dobre zabáva. Samozrejme, hosťom sa venujú všetci členovia tímu spoločnosti KOMPLET.

Počas druhého dejstva sa znovu a znovu zo sály ozýva smiech a je nepochybné, že všetci hostia sa výborne zabávajú. Po skončení predstavenia je taktiež nachystané malé občerstvenie a každý hosť dostáva pri odchode malý darček, páni dostávajú fľašu kvalitného vína, dámy ružu. Spokojné úsmevy na tvárach odchádzajúcich hostí svedčia o tom, že na tento večer budú ešte dlho spomínať.

Potrebujete pomôcť?Kontaktujte nás

KOMPLET s.r.o.

Trebišovská 3
821 02 Bratislava
Havarijná služba: 0905 610 190
tel.: 02 / 4342 7966
02 / 4342 7969
email: komplet@komplet.sk