Inteligentné schodiskové osvetlenie

publikované: 8.2.2013, naposledy aktualizované: 3.10.2023

Nevyhnutnosťou pre každý bytový dom či panelák je schodiskové osvetlenie. Bežné schodiskové osvetlenie je ale nepohodlné, lebo ho treba zakaždým ručne zapnúť. Naviac takéto osvetlenie míňa veľa elektriky, nakoľko sa vždy zažnú všetky svetlá.

Staršie typy schodiskových osvetlení nie sú v súčasnosti ideálnym riešením osvetlenia vchodu bytového domu. Tieto osvetlenia sú nepohodlné, míňajú veľa elektriky a neposlednom rade ak sa na bežnom osvetlení vypáli jedna žiarovka, osvetlenie mnoho krát prestane fungovať celé. Preto vám dnes ponúkame unikátnu možnosť vyriešiť tieto nepríjemné problémy pomocou inteligentného schodiskového osvetlenia.

Inteligentné schodiskové osvetlenie sa zažína samo, keď deteguje pohyb. Naviac sa zažne len to svetlo, okolo ktorého práve prechádzate, tým pádom ušetríte na elektrike nemalú čiastku. Po inštalácií inteligentného schodiskového osvetlenia klesnú náklady na svietenie až o polovicu. Vylepšená architektúra systému inteligentného osvetlenia zaručuje, že ak sa vám vypáli jedna žiarovka, ostatné budú naďalej fungovať.

Hlavné výhody inteligentného schodiskového osvetlenia sú:

  • pohodlie: svetlo sa samo zažne a samo zhasne
  • šetrenie: zaplatíte až o polovicu menej za elektriku
  • funkčnosť: ak sa vám vypáli jedna žiarovka, ostatné stále svietia

Potrebujete pomôcť?Kontaktujte nás

KOMPLET s.r.o.

Trebišovská 3
821 02 Bratislava
Havarijná služba: 0905 610 190
tel.: 02 / 4342 7966
02 / 4342 7969
email: komplet@komplet.sk