Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Inteligentné schodiskové osvetlenie

Publikované: 8.2.2013Naposledy aktualizované: 8.2.2019

Nevyhnutnosťou pre každý bytový dom či panelák je schodiskové osvetlenie. Bežné schodiskové osvetlenie je ale nepohodlné, lebo ho treba zakaždým ručne zapnúť. Naviac takéto osvetlenie míňa veľa elektriky, nakoľko sa vždy zažnú všetky svetlá.

Staršie typy schodiskových osvetlení nie sú v súčasnosti ideálnym riešením osvetlenia vchodu bytového domu. Tieto osvetlenia sú nepohodlné, míňajú veľa elektriky a neposlednom rade ak sa na bežnom osvetlení vypáli jedna žiarovka, osvetlenie mnoho krát prestane fungovať celé. Preto vám dnes ponúkame unikátnu možnosť vyriešiť tieto nepríjemné problémy pomocou inteligentného schodiskového osvetlenia.Inteligentné schodiskové osvetlenie

Inteligentné schodiskové osvetlenie sa zažína samo, keď deteguje pohyb. Naviac sa zažne len to svetlo, okolo ktorého práve prechádzate, tým pádom ušetríte na elektrike nemalú čiastku. Po inštalácií inteligentného schodiskového osvetlenia klesnú náklady na svietenie až o polovicu. Vylepšená architektúra systému inteligentného osvetlenia zaručuje, že ak sa vám vypáli jedna žiarovka, ostatné budú naďalej fungovať.

Hlavné výhody inteligentného schodiskového osvetlenia sú:

  • pohodlie: svetlo sa samo zažne a samo zhasne
  • šetrenie: zaplatíte až o polovicu menej za elektriku
  • funkčnosť: ak sa vám vypáli jedna žiarovka, ostatné stále svietia

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.