Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Krtkovanie

Ponuka > Vodoinštalácie > Kanalizácie > Krtkovanie

Krtkovanie je mechanické vyčistenie a odblokovanie kanalizácie elektrickým strojom a špirálou. Na špirálu sa dávajú rôzne násady typu hrot, vrták, retiazka a iné, aby sa uvoľnilo mechanické zablokovanie kanalizácie. Nevýhodou krtkovania je silné otriasanie kanalizačným potrubím čo môže spôsobiť uvoľnenie niektorých spojov a pri starších kanalizáciách hrozí ich mechanické poškodenie. V prípade veľkého upchania kanalizácie je v niektorých prípadoch nutné zavolať veľké čistiace vozidlo ktoré hydraulicky prečistí celú kanalizáciu.

Aby ste predišli nepríjemnostiam, spoľahnite sa s krtkovaním na našich profesionálnych vodoinštalatérov s dlhoročnými skúsenosťami s krtkovaním kanalizácii a inými vodoinštalatérskymi prácami.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.