Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Oprava WC

Ponuka > Vodoinštalácie > Kanalizácie > Oprava WC

Oprava WC je jednou z najčastejších požiadaviek na našich vodoinštalatérov. Najčastejšie sa pokazí buď napúšťací mechanizmus, alebo splachovač a obe poruchy majú za následok, že do mysy stále tečie voda. Nenechajte sa oklamať, aj drobný únik v podobe malého prúdu vody sa vie nepríjemne prejaviť na spotrebe vody a teda aj na sume, ktorú mesačne platíte za vodu. Príčinou oboch porúch je najčastejšie hrdza, alebo iné nečistoty vo vode, ktoré sa tam môžu dostať zo skorodovaného vodovodného potrubia. Aj malá nečistota vie spôsobiť veľké preplatky za vodu.

nové opravené WCV oboch prípadoch sú vám naši vodoinštalatéri vždy k dispozícii a pripravený vyriešiť akékoľvek vaše problémy aj s pokazeným WC.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.