Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Plynoinštalácie

Ponuka > Plynoinštalácie

Do nášho portfólia v oblasti plynu patrí montáž, oprava a údržba plynoinštalácií a rekonštrukcie plynovodov. Samozrejmosťou pre nás sú aj odborné prehliadky a skúšky (revízie) plynoinštalácie, ktoré vykonávame v bytových a rodinných domoch, kotolniach a podobne.

Následne po vykonaní odbornej prehliadky a skúšky plynoinštalácie odstránime zistené závady. Zabezpečujeme aj montáže a opravy plynoinštalácií v bytoch alebo rodinných domoch, výmeny ventilov a prívodov k plynovým spotrebičom. Naši pracovníci sú schopní a odborne zdatní urobiť aj kompletnú rekonštrukciu plynoinštalácie v bežnej, ako aj v profesionálnej kuchyni.

Plynomer

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.