Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Zhodnotenie roku 2016

Publikované: 29.12.2016

V roku 2016 sme v niekoľkých domoch vymenili ležaté rozvody, a plynu, kanalizácie. V mnohých bytoch sme tým ľudí zbavili zdraviu škodlivých azbestových rúr. Mnohé práce boli hradené prostredníctvom Štátneho fondu rozvoja bývania – ŠFRB.

Podarilo sa nám zmodernizovať osvetlenie na schodiskách. Kvalitné senzorové LED lampy sa stávajú čoraz obľúbenejšie, pretože ušetria elektrickú energiu, zvyšujú komfort bývania a tým aj spokojnosť obyvateľov domu. So spokojnosťou občanov a našich klientov priamo súvisí aj nonstop havarijná služba zameraná najmä na prevenciu pred poškodením zdravia a zabránenie vzniku škôd na majetku. V roku 2016 sme klientom zabezpečili aj revízie elektriky, bleskozvodov a plynu.

veselé Vianoce a šťastný nový rokV nasledujúcom období chceme investovať značné finančné prostriedky do nových technológií, ktoré pomôžu rýchlejšie a kvalitnejšie lokalizovať úniky vody, resp. poruchy na kúrení a elektrike.

Našim klientom a spolupracovníkom želáme šťastné a veselé Vianoce, pokoj v duši a rok 2017 bez starostí.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.