Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Zhodnotenie roku 2017

Publikované: 9.1.2018

Rok 2017 bol pre nás obdobím, v ktorom sme sa opäť snažili zabezpečiť služby pre spokojnosť zákazníkov a klientov, a to opravu, údržbu, modernizáciu, rekonštrukcie, revízie a havarijnú službu v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia.

Rok 2017 bol pre nás obdobím, v ktorom sme sa opäť snažili zabezpečiť služby pre spokojnosť zákazníkov a klientov, a to opravu, údržbu, modernizáciu, rekonštrukcie, revízie a havarijnú službu v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia. Naši pracovníci majú v uplynulom období za sebou rekonštrukcie stúpačiek, výmeny ležatých rozvodov, a tiež hydraulické vyregulovania ústredného kúrenia a teplej vody. Elektrikári vykonali rekonštrukcie elektroinštalácií hlavných domových vedení a  osvetlenia domov, pričom hlavným artiklom bola inštalácia LED svietidiel so senzorovým snímaním. Cieľom bolo skvalitniť bývanie, resp. komfort a úspora energií pri užívaní obytných domov, nebytových priestorov, polyfunkčných objektov a výrobných prevádzok. Určite k tomu prispejú aj rekonštrukcie  zvončekových, ale najmä dek prístupových systémov.

Do roku 2018 Vám za všetkých pracovníkov spoločnosti KOMPLET želáme veľa  zdravia, šťastia spokojnosti v práci i v kruhu najbližších. Aj naďalej sme nonstop s Vami, aby sme šetrili Váš majetok i zdravie.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.