Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

O nás

Spoločnosť KOMPLET® sme založili v roku 1997. Pod názvom KOMPLET® sa skrývajú kompletné služby pre obytné domy, polyfunkčné objekty a výrobné prevádzky. Ponúkame opravu, údržbu, modernizáciu, rekonštrukcie, revízie a havarijnú službu v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia. Havarijnú službu poskytujeme NONSTOP nepretržite, 365 dní v roku.

Je samozrejmosťou, že na všetky činnosti máme platné príslušné oprávnenia, osvedčenia, certifikáty a licencie. Práce vykonávajú skúsení, vyškolení a flexibilní pracovníci.

havarijná služba KOMPLET

Kvalitné technické vybavenie spoločnosti KOMPLET® umožňuje vykonávať veľký rozsah prác. Samozrejmosťou je používanie nových typov materiálov dostupných na našom trhu s podstatne dlhšou dobou životnosti, ako pri starších typoch materiálov.

KOMPLET® je tu pre vás, pre vaše byty, nebytové priestory či prevádzky. Využite našu ponuku! Predídete nepríjemnostiam, ktoré môžu spôsobiť škody na vašom majetku. Za krátky čas vyriešime problémy, ktoré vás trápia. Využite naše služby! Sme NONSTOP s vami...

Certifikáty

Logo Overený obchod

Dňa 10.5.2013 nám Asociácia spotrebiteľov a podnikateľov udelila logo Overený obchod. Ďakujeme.

Overený obchod havarijná služba KOMPLET

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.