Prečo komplet?

Už viac ako 23 rokov vám ponúkame opravy, údržbu, revízie v oblasti elektriky, vody, plynu, kúrenia a kanalizácie a nepretržitú havarijnú službu v Bratislave a okolí.

Pozrieť dôvody

O nás

Spoločnosť KOMPLET® sme založili v roku 1997. Pod názvom KOMPLET® sa skrývajú kompletné služby pre obytné domy, polyfunkčné objekty a výrobné prevádzky. Ponúkame opravu, údržbu, modernizáciu, rekonštrukcie, revízie a havarijnú službu v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia. Havarijnú službu poskytujeme NONSTOP nepretržite, 365 dní v roku.

Je samozrejmosťou, že na všetky činnosti máme platné príslušné oprávnenia, osvedčenia, certifikáty a licencie. Práce vykonávajú skúsení, vyškolení a flexibilní pracovníci.

Kvalitné technické vybavenie spoločnosti KOMPLET® umožňuje vykonávať veľký rozsah prác. Samozrejmosťou je používanie nových typov materiálov dostupných na našom trhu s podstatne dlhšou dobou životnosti, ako pri starších typoch materiálov.

KOMPLET® je tu pre vás, pre vaše byty, nebytové priestory či prevádzky. Využite našu ponuku! Predídete nepríjemnostiam, ktoré môžu spôsobiť škody na vašom majetku. Za krátky čas vyriešime problémy, ktoré vás trápia. Využite naše služby! Sme NONSTOP s vami...

Naše úspechyv číslach

Spoločnosť KOMPLET® zabezpečuje opravy, údržbu, modernizácie, rekonštrukcie, revízie a havarijnú službu v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia. Jednou z najvyužívanejších služieb spoločnosti KOMPLET® je havarijná služba. Havarijnú službu poskytujeme nonstop, 365 dní v roku, vrátane Vianoc a Veľkej noci na telefónnom čísle 0905 610 190. Naša havarijná služba je zameraná na prevenciu pred poškodením zdravia obyvateľov a zabránenie vzniku škôd na majetku. Na všetky činnosti máme platné príslušné oprávnenia, osvedčenia, certifikáty a licencie a práce vykonávajú skúsení, vyškolení pracovníci.

23 rokov na trhu
33 500 zmluvných objektov
904 213 € tržby za rok 2018
104 správcovia a SVB
25 tím pracovníkov
149 447 km najazdených za 2019

Povedali o našej práci

Chcem sa poďakovať za profesionálne odvedenú prácu pri výmene 3 batérii, dávno po životnosti za nové. Napriek nepredvídateľným komplikáciám majster všetko zvládol a bez problémov ukončil.
Ďakujem.

Mirka Smolíková

Týmto chcem vyjadriť vďaku obyvateľov nášho domu ako aj moju vlastnú za organizáciu Vám a za realizáciu montáže LED svietidiel ovládaných pohybovým senzorom v našom dome pracovníkom firmy KOMPLET s.r.o.: p. Sóosovi a 2 elektromontérom. Zvýšil sa svetelný komfort, ALE hlavne bezpečnosť pohybu po chodbách "BEZ OKIEN" nášho domu. Ešte raz vďaka.

zástupca vlastníkov, Martinčekova 15

Ešte sa nestalo, že by ste nás v niečom sklamali, či ste to boli vy, vaša spoločnosť, alebo aj p. Jágerský, aj jemu touto cestou vyjadrujem veľké ďakujem, vždy ochotný pomôct či cez deň, či o polnoci... Keď kanalizácia vytápala byt pani na prízemí, vaši ľudia boli v našom dome nonstop a snažili sa maximálne pomáhať.

SVB Societa

KOMPLET s.r.o.

Trebišovská 3
821 02 Bratislava
Havarijná služba: 0905 610 190
tel.: 02 / 4342 7966
02 / 4342 7969
email: komplet@komplet.sk