Prečo komplet?

Už viac ako 26 rokov vám ponúkame opravy, údržbu, revízie v oblasti elektriky, vody, plynu, kúrenia a kanalizácie a nepretržitú havarijnú službu v Bratislave a okolí.

Pozrieť dôvody

O nás

Spoločnosť KOMPLET® sme založili v roku 1997. Pod názvom KOMPLET® sa skrývajú kompletné služby pre obytné domy, polyfunkčné objekty a výrobné prevádzky. Ponúkame opravu, údržbu, modernizáciu, rekonštrukcie, revízie a havarijnú službu v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia. Havarijnú službu poskytujeme NONSTOP nepretržite, 365 dní v roku.

Je samozrejmosťou, že na všetky činnosti máme platné príslušné oprávnenia, osvedčenia, certifikáty a licencie. Práce vykonávajú skúsení, vyškolení a flexibilní pracovníci.

Kvalitné technické vybavenie spoločnosti KOMPLET® umožňuje vykonávať veľký rozsah prác. Samozrejmosťou je používanie nových typov materiálov dostupných na našom trhu s podstatne dlhšou dobou životnosti, ako pri starších typoch materiálov.

KOMPLET® je tu pre vás, pre vaše byty, nebytové priestory či prevádzky. Využite našu ponuku! Predídete nepríjemnostiam, ktoré môžu spôsobiť škody na vašom majetku. Za krátky čas vyriešime problémy, ktoré vás trápia. Využite naše služby! Sme NONSTOP s vami...

Naše úspechyv číslach

Spoločnosť KOMPLET® zabezpečuje opravy, údržbu, modernizácie, rekonštrukcie, revízie a havarijnú službu v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia. Jednou z najvyužívanejších služieb spoločnosti KOMPLET® je havarijná služba. Havarijnú službu poskytujeme nonstop, 365 dní v roku, vrátane Vianoc a Veľkej noci na telefónnom čísle 0905 610 190. Naša havarijná služba je zameraná na prevenciu pred poškodením zdravia obyvateľov a zabránenie vzniku škôd na majetku. Na všetky činnosti máme platné príslušné oprávnenia, osvedčenia, certifikáty a licencie a práce vykonávajú skúsení, vyškolení pracovníci.

26 rokov na trhu
36 211 zmluvných objektov
1 324 438€ tržby za rok 2021
129 správcovia a SVB
32 tím pracovníkov
158 316km najazdených za 2021

Povedali o našej práci

Super práca. Aj vlastníci boli spokojní s prevedením prác ako aj s prístupom vašich pracovníkov. Ďakujem.

zástupca vlastníkov, Exnárová 12

Srdečná vďaka firme Komplet. Výmena batérie v kuchyni išla ľahko, pán Marek a pán Snehota si rozdelili úlohy. Som rada, že Komplet pozná uzáver vody v našej pivnici a dúfam, že sa budete podielať na veľkej výmene stupačiek. Batériu so mala doma niekoľko rokov, takže v hornej časti točky prenikala voda. Po privolaní Vaši opravári dokázali zistiť, že treba odmontovať sitko na točke, zníži sa tlak na točke a bez sitka je batéria v poriadku. Poobede som kúpila v Ente 2 nové gumové tesnenia do točky, raz sa možno podarí ich nasadiť, ja ako dôchodkyňa nemám silu to montovať.
Ďakujem za vybavenie mojej žiadosti, prajem pohodu pri Vašej práci a hlavne veľa zdravia.

vlastníčka bytu

Chcem sa Vám a všetkým chalanom, najmä šéfovi akcie, poďakovať za skvele odvedenú a organizovanú prácu pri výmene potrubia. Práca s vašou firmou prináša radosť a pocit dobre vykonanej práce bez akýchkoľvek príznakov vyhorenia a zúfalstva. Znova vyjadrujem obdiv a uznanie Vašej firme a všetkým pracovníkom.

správca objektu

Chcem sa poďakovať za profesionálne odvedenú prácu pri výmene 3 batérii, dávno po životnosti za nové. Napriek nepredvídateľným komplikáciám majster všetko zvládol a bez problémov ukončil.
Ďakujem.

Mirka Smolíková

Týmto chcem vyjadriť vďaku obyvateľov nášho domu ako aj moju vlastnú za organizáciu Vám a za realizáciu montáže LED svietidiel ovládaných pohybovým senzorom v našom dome pracovníkom firmy KOMPLET s.r.o.: p. Sóosovi a 2 elektromontérom. Zvýšil sa svetelný komfort, ALE hlavne bezpečnosť pohybu po chodbách "BEZ OKIEN" nášho domu. Ešte raz vďaka.

zástupca vlastníkov, Martinčekova 15

Ešte sa nestalo, že by ste nás v niečom sklamali, či ste to boli vy, vaša spoločnosť, alebo aj p. Jágerský, aj jemu touto cestou vyjadrujem veľké ďakujem, vždy ochotný pomôct či cez deň, či o polnoci... Keď kanalizácia vytápala byt pani na prízemí, vaši ľudia boli v našom dome nonstop a snažili sa maximálne pomáhať.

SVB Societa

KOMPLET s.r.o.

Trebišovská 3
821 02 Bratislava
Havarijná služba: 0905 610 190
tel.: 02 / 4342 7966
02 / 4342 7969
email: komplet@komplet.sk