Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Revízie

Ponuka > Revízie

Odborné skúšky a prehliadky (revízie) vykonávame vo všetkých oblastiach nášho zamerania. Ide o odborné prehliadky elektroinštalácii, bleskozvodov, plynoinštalácii, regulátorov tlaku plynu a taktiež tlakové skúšky potrubí.

Všetky odborné prehliadky vykonávajú profesionálni technici s osvedčením, resp.  licenciou a s dlhoročnou praxoua, samozrejme, za použitia moderných meracích prístrojov. Sme schopní odstraňovať zistené závady priamo pri výkone odbornej prehliadky (revízie) alebo následne po jej výkone, v závislosti od rozsahu zistených nedostatkov.

Odborné prehliadky vykonávame nielen v obytných a rodinných domoch, ale aj v polyfunkčných alebo priemyselných objektoch.

Moderné meracie zariadenia

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.