Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Ústredné kúrenie

Ponuka > Kúrenie > Ústredné kúrenie

Ústredné kúrenie sú rozvody tepla - potrubie ktoré vedie od zdroja tepla až po samotné vykurovacie telesá - radiátory. Každá sústava ústredného kúrenia musí byť hydraulicky vyregulovaná, aby sa zabezpečila rovnomerná dodávka tepla do všetkých radiátorov a tepelná pohoda obyvateľov bytového domu.

Starostlivosť o ústredné kúrenie taktiež zahŕňa odvzdušňovanie radiatorov, vzduch sa do nich môže dostať napríklad pri výmene radiátoru. Celkovú kontrolu ústredného kúrenia je najlepšie vykonať na jeseň pred začiatkom vykurovacej sezóny.

Ak potrebujete vykonať celkovú prehliadku, odvzdušnenie, alebo hydraulické vyregulovanie ústredného kúrenia, tak nás kontaktujte a spoľahnite sa na našich profesionálnych vodoinštalatérov a kúrenárov.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.