Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Výmena radiátorov

Ponuka > Kúrenie > Výmena radiátorov

Pri rekonštrukcii bytu odporúčame výmenu starých radiátorov za nové. Staršie radiátory môžu byť zanesené a nemusia dobre kúriť. Naším klientom odporúčame ploché radiátory s vnútornou mriežkou. Ich plochý tvar je bezpečnejší aj pre deti a vnútorná mriežka zabezpečuje veľmi dobrú výhrevnosť radiátorov.

Pri výmene radiátorov je nevyhnutné, aby majiteľ bytu zabezpečil prístup našich vodoinštalatérov k stúpačkovým uzáverom, pretože pred výmenou je potrebné celú stúpačku vypustiť. Rovnako po výmene je veľmi dobré, aby bolo možno odvzdušniť sústavu ústredného kúrenia, najlepšie na najvyššom poschodí bytového domu. Rovnako je pri výmene radiátoru potrebné dbať na to, aby sa naspäť osadil pôvodný hydraulický ventil a termostatická hlavica, alebo je potrebné osadiť ventil s rovnakými parametrami ako mal predošlý, v opačnom prípade môže byť potrebné hydraulické vyregulovanie kúrenia.

Nový, vymenený radiátor.

Vždy si je treba uvedomiť, že výmena každého radiátoru má vplyv na kúrenie v celom bytovom dome a preto je najlepšie naplánovať si výmenu radiátoru tesne pred údržbou kúrenia.

Ak potrebujete vymeniť radiátor vo vašom byte, spoľahnite sa na našich skúsených vodoinštalatérov a kúrenárov.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.