Kúrenie

Ponúkame vám opravu a údržbu kúrenia, hydraulické vyregulovanie kúrenia a výmeny radiátorov.

Mám záujem Viac informácíí

Kúrenie

Kúrenie je v bytovom dome jeden z najdôležitejších rozvodov, ktorý zabezpečuje dodávku tepla do radiátorov. Kúrenie - rozvod tepla vyžaduje pravidelnú údržbu, ktorá zabezpečí tepelnú pohodu vo všetkých bytoch. Prvým krokom údržby ústredného kúrenia je odvzdušnenie radiátorov pred začiatkom vykurovacej sezóny. Druhým potrebným krokom je hydraulické vyregulovanie kúrenia, ktoré zabezpečí správnu dodávku tepla do každého radiátoru v byte. Údržbu kúrenia je najlepšie vykonať na jeseň pred začiatkom vykurovacej sezóny. Počas údržby kúrenia je nutné skontrolovať priechodnosť rozvodov kúrenia.

Pri výmene radiátorov odporúčame vymeniť aj staré ventily za moderné termostatické ventily. Dnešné termostatické ventily šetria peniaze, sú efektívnejšie, zabezpečujú tepelnú pohodu a lepšie fungovanie kúrenia.

Ak vaše kúrenie vyžaduje údržbu, opravu, alebo nefunguje správe, tak sa spoľahnite na našich skúsených vodoinštalatérov - kúrenárov, ktorý vám s radosťou zabezpečia výmenu radiátorov, hydraulické vyregulovanie, alebo akúkoľvek inú opravu, údržbu a rekonštrukciu kúrenia.

Potrebujete pomôcť?Kontaktujte nás

Kontaktný formulár