Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Kúrenie

Ponuka > Kúrenie

Kúrenie je v bytovom dome jeden z najdôležitejších rozvodov, ktorý zabezpečuje dodávku tepla do radiátorov. Kúrenie - rozvod tepla vyžaduje pravidelnú údržbu, ktorá zabezpečí tepelnú pohodu vo všetkých bytoch. Prvým krokom údržby ústredného kúrenia je odvzdušnenie radiátorov pred začiatkom vykurovacej sezóny. Druhým potrebným krokom je hydraulické vyregulovanie kúrenia, ktoré zabezpečí správnu dodávku tepla do každého radiátoru v byte. Údržbu kúrenia je najlepšie vykonať na jeseň pred začiatkom vykurovacej sezóny. Počas údržby kúrenia je nutné skontrolovať priechodnosť rozvodov kúrenia.

Nové ležaté rozvody

Pri výmene radiátorov odporúčame vymeniť aj staré ventily za moderné termostatické ventily. Dnešné termostatické ventily šetria peniaze, sú efektívnejše, zabezpečujú tepelnú pohodu a lepšie fungovanie kúrenia.

Ak vaše kúrenie vyžaduje údržbu, opravu, alebo nefunguje správe, tak sa spoľahnite na našich skúsených vodoinštalatérov - kúrenárov, ktorý vám s radosťou zabezpečia výmenu radiátorov, hydraulické vyregulovanie, alebo akúkoľvek inú opravu, údržbu a rekonštrukciu kúrenia.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.