Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Výmena stúpačiek

Ponuka > Vodoinštalácie > Stúpačky > Výmena stúpačiek

Výmena stúpačiek je pre bytový dom veľký projekt rekonštrukcie dôležitých rozvodov vodoinštalácií, kanalizácie a plynoinštalácie. Naši vodoinštalatéri venujú problematike výmene stúpačiek veľkú pozornosť; pred každou výmenou ideme skontrolovať stav stúpačky, prístup k stúpačke, stav jednotlivých bytov a každému vlastníkovi vysvetlíme postup a dĺžku prác pri výmene stúpačiek.

Pri výmene stúpačiek musíme mať prístup do všetkých bytov. Dbáme o to, aby sme vlastníkov čo najmenej zaťažovali a aby museli byť byty sprístupnené iba počas nevyhnutnej doby.stúpačky po výmene

Výmena stúpačiek nemusí zahŕňať len výmenu vodovodného potrubia, kanalizácie a plynových rozvodov, často sa menia aj vodomery a vždy odporúčame vymeniť aj bytové uzávery za kvalitné, ktoré vydržia mnoho rokov. Pri výmene stúpačiek je rovnako dôležité, aby sa nezabudlo na uzemnenie všetkých potrubí.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.