Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Cena

Ponuka > Cena

V prípade prác menšieho rozsahu sa cena stanovuje podľa cenníka. Na práce väčšieho rozsahu vám vypracujeme cenovú ponuku. Opravy a údržba sa vykonávajú s hodinovou zúčtovacou sadzbou vo výške od 10€.

Mesačný paušál za výkon havarijnej služby je stanovený na sumu od 0,25€ za byt. Cena za jednu hodinu na jedného pracovníka havarijnej služby pre objekty, ktoré majú s nami podpísanú zmluvu o výkone havarijnej služby a platia paušál za výkon havarijnej služby, je od 10 €, v závislosti od druhu vykonávanej práce. Objekty, ktoré nemajú s nami podpísanú zmluvu platia hodinovú sadzbu na jedného pracovníka havarijnej služby od 20 €. Dopravné náklady za výjazd sú stanovené podľa mestskej lokality Bratislavy na sumu od 9 €. Za výjazd mimo Bratislavy účtujeme 0,50 € za 1km, vrátane cesty späť.

Novinkou v službách je ponuka uhradiť opravy a rekonštrukcie väčšieho rozsahu na niekoľko splátok vopred.

Uvedené ceny sú bez DPH.

Stavba rodinného domu

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.