Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Cena

Ponuka > Cena

V prípade prác menšieho rozsahu sa cena stanovuje podľa cenníka. Na práce väčšieho rozsahu vám vypracujeme cenovú ponuku. Opravy a údržba sa vykonávajú s hodinovou zúčtovacou sadzbou vo výške 15€/hod. za 1 pracovníka.

Mesačný paušál za výkon plnej havarijnej služby je stanovený na sumu 0,45€ za byt. a mesačný paušál za výkon havarijnej služby len v oblasti elektroinštalácii je stanovený na sumu 0,20€ za byt. Cena za jednu hodinu na jedného pracovníka havarijnej služby pre objekty, ktoré majú s nami podpísanú zmluvu o výkone havarijnej služby a platia paušál za výkon havarijnej služby je 15€/hod. Objekty, ktoré nemajú s nami podpísanú zmluvu platia hodinovú sadzbu na jedného pracovníka havarijnej služby 30€/hod. Dopravné náklady za výjazd sú stanovené podľa mestskej lokality Bratislavy na sumu od 12€. Za výjazd mimo Bratislavy účtujeme 0,60€ za 1km, vrátane cesty späť.

Ponúkame možnosť uhradiť opravy a rekonštrukcie väčšieho rozsahu na niekoľko splátok vopred.

Uvedené ceny sú bez DPH.

Stavba rodinného domu

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.