Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Rozvody tepla

Ponuka > Kúrenie > Rozvody tepla

Rozvody tepla sú potrubia, ktorými prúdi vykurovacie médium - voda. Tak ako o ďalšie súčasti vykurovacej sústavy aj o rozvody tepla je potrebné sa starať. V prípade zanedbania údržby sa rozvody zanášajú kalom a nečistotami. Nečistoty upchávajú potrubia a znižujú ich prietok, kal sa usádza v radiátoroch a znižuje ich efektivitu. V niektorých prípadoch sme sa stretli s až tak znečistenými potrubím, že ich prietok bol takmer nulový.

Z týchto dôvodov je dobré rozvody pravidelne preplachovať alebo chemicky čistiť. Naším klientom tiež odporúčame inštaláciu filtrov, ktoré zabraňujú, aby sa do rozvodov tepla dostali nečistoty a kal.

Máte pocit, že sú vaše rozvody tepla znečistené a vaše kúrenie nefunguje podľa vašich predstáv? Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme vyriešiť vaše problémy.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.