Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Kanalizácie

Ponuka > Vodoinštalácie > Kanalizácie

Kanalizácia zabezpečuje odvod odpadových a splaškových vôd z bytov. Je veľmi dôležité si uvedomiť, že obyvatelia domu sú zodpovední za kanalizáciu a kanalizačné prípojky až po hlavnú kanalizáciu.

rozvody kanalizácie v stúpačkeDo kanalizácie určite nepatrí bežný odpad. V takýchto prípadoch často začnú z kanalizácie vyrážať splašky a často jediným riešením je kanalizáciu prečistiť alebo krtkovať. Rovnako nepríjemné problémy bývajú s upchatým odtokom, alebo upchatým záchodom.

výkop kanalizácieNaši skúsený vodoinštalatéri vám vždy ochotne opravia WC, prečistia upchatý odtok, alebo záchod, prekrtkujú a prečistia kanalizáciu.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.