Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Vodomery

Ponuka > Vodoinštalácie > Vodomery

Vodomery sú zariadenia na meranie prietoku teplej a studenej vody, ktoré sa používajú na rozúčtovanie nákladov vlastníkom bytov za spotrebovanú vodu. Vodomery je nevyhnutné pravidelne meniť, aby bolo zapezpečené, že merajú presne a bez chýb. Vodomery na studenú vodu je potrebné meniť každých 6 rokov a vodomery na teplú vodu je nutné vymeniť po 4 rokoch. Aj keď mnohý “odborníci” ponúkajú výmenu vodomerov, na ich výmenu je potrebné mať oprávnenie, ktoré má platnosť 5 rokov. V prípade, že vodomer namontuje vodoinštalatérska firma bez oprávnenia, tak tento vodomer je neplatný a nie je ho možné použiť na konečné rozúčtovanie nákladov za vodu. Taktiež je dôležité, aby bol bol každý vodomer riadne zaplombovaný špeciálnymi plombovacími kliešťami a osadený vrátane špecifickej plobmy.

vodomery

Naša firma ma vždy platné oprávnenia a naši vodoinštalatéri montujú vodomery podľa platných smerníc. Každý z našich vodoinštalatérov už počas svojej praxe namontoval aspoň stovky ak nie tisíce vodomerov, preto sa vždy môžete spoľahnúť na kvalitu našej práce.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.