Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Vodomery

Ponuka > Vodoinštalácie > Vodomery

Vodomery sú zariadenia na meranie prietoku teplej a studenej vody, ktoré sa používajú na rozúčtovanie nákladov vlastníkom bytov za spotrebovanú vodu. Vodomery je nevyhnutné pravidelne meniť, aby bolo zapezpečené, že merajú presne a bez chýb. Vodomery na studenú vodu je potrebné meniť každých 6 rokov a vodomery na teplú vodu je nutné vymeniť po 4 rokoch. Aj keď mnohý “odborníci” ponúkajú výmenu vodomerov, na ich výmenu je potrebné mať oprávnenie, ktoré má platnosť 5 rokov. V prípade, že vodomer namontuje vodoinštalatérska firma bez oprávnenia, tak tento vodomer je neplatný a nie je ho možné použiť na konečné rozúčtovanie nákladov za vodu. Taktiež je dôležité, aby bol bol každý vodomer riadne zaplombovaný špeciálnymi plombovacími kliešťami.

vodomeryMy dbáme na to, aby sme mali oprávnenie na montáž vodomerov vždy platné a aby všetky vodomery namontované alebo vymenené našimi vodoinštalatérmi boli platné a funkčné. Každý z našich vodoinštalatérov už počas svojej praxe namontoval aspoň stovky ak nie tisíce vodomerov, preto sa vždy môžete spoľahnúť na kvalitu našej práce.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.