Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Zvončekové systémy, DEK systémy a kamery

Ponuka > Zvončekové systémy, DEK systémy a kamery

Pre lepšie zabezpečenie obytných domov montujeme a opravujeme zvončekové systémy a videovrátnikov s elektrickým otváraním brán. Inštalujeme kódové zámky na prístup do vchodu obytného domu, alebo budovy. Medzi naše špecifiká v tejto oblasti patrí aj montáž a opravy DEK systémov a správa databáz DEK kľúčov.

Zvončekový systém

Montujeme kamerové systémy na monitorovanie pohybu osôb. Používame kamerové systémy rozmanitých druhov. Od statických kamier až po rotačné kamery s ovládacím pultom, kamery s nočným videním a kamery veľmi malých rozmerov do interiéru. Naviac montujeme aj infračervené osvetlenie k nočným kamerám a mikrofóny na nahrávanie zvuku. Samozrejmosťou je montáž kamier aj do exteriéru.

Spomínané služby vykonávame nielen v obytných domoch, ale aj v polyfunkčných objektoch, priemyselných budovách a ďalších typoch stavieb.

Kamerový systém

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.