Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Vodoinštalácie

Ponuka > Vodoinštalácie

Opravy a rekonštrukcie vodoinštalácií sú v súčasnosti v bytových domoch v Bratislave otázkou číslo jedna. Mnohé domy prešli v minulosti zateplením, ale bez výmeny vodoinštalácie, vodovodných potrubí alebo stúpačiek. Pôvodné rozvody vody boli často robené z kovových materiálov, ktoré korodujú a zanášajú sa vodným kameňom, čo má za následok nedostatočný prietok vody, kazenie sa vodovodných batérii a v najhoršom prípade môže viesť až k prasknutiu potrubia. Pri starších vodoinštaláciách je veľmi dôležité dbať na pravidelné prehliadky a stálu údržbu a po niekoľkých rokoch je potrebná výmena. V súčasnej dobe používame najmä plast-hliníkové alebo antikorové rozvody, ktoré sú oveľa odolnejšie a majú dlhšiu životnosť.

Nové stúpačky

Naši skúsení vodoinštalatéri vám zabezpečia montáž, opravu a údržbu vodoinštalácií a rozvodov vody, kanalizácie a kúrenia, opravy batérii a opravy WC a výmeny stúpačiek.

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.