Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

NONSTOP havarijná služba

Ponuka > NONSTOP havarijná služba

Havarijná služba spoločnosti KOMPLET® je zameraná predovšetkým na prevenciu pred poškodením zdravia obyvateľov a zabránenie vzniku škôd na majetku. Havarijnú službu vykonávame v oblastiach elektroinštalácii, vodoinštalácii, kanalizácii, kúrenia a plynoinštalácii. Havarijnú službu poskytujeme NONSTOP nepretržite, 365 dní v roku,  vrátane Vianoc a Veľkej noci. Výhodou služby je možnosť telefonického spojenia s dispečerom v akúkoľvek dennú či nočnú hodinu, rýchly nástup našej výjazdovej skupiny na havarijný zásah a odborné odstránenie príčin havárie.

Obytné domy môžu s nami podpísať zmluvu o výkone havarijnej služby, ktorá nás zaväzuje prísť na zásah najneskôr do 3 hodín. Havarijnú službu vykonávame aj pre polyfunkčné objekty, priemyselné a firemné priestory v obytných domoch a podobne. S majiteľmi takýchto objektov uzatvárame zmluvu o výkone havarijnej služby v adekvátne upravenej forme a v špeciálnom režime vzhľadom na typ a veľkosť objektu.

havária potrubia

Potrebujete našu pomoc?

Nečakajte a kontaktujte nás. Vyplňte nezáväzný formulár na našej stránke, napíšte nám email na komplet@komplet.sk, alebo nám zavolajte na našu nonstop linku 0905 610 190.

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.