Schodiskové osvetlenie

Ponúkame vám inštaláciu a opravy schodiskového osvetlenia a LED osvetlenia so senzorom.

Mám záujem Viac informácíí

Schodiskové osvetlenie

Po chodbe väčších bytových domoch prejdú denne stovky ľudí. Svietenie pritom nevyužívajú len v noci. V tmavých častiach, napríklad pri výťahoch, sa svietidlá na chodbách zapínajú mimoriadne často. Dnes od svietidiel v týchto priestoroch požadujeme krátke, intenzívne, úsporné a odolné svietenie. Práve preto je moderným riešením schodiskové LED osvetlenie so senzorom.

Takéto svietidlá poskytujú dostatok svetla, majú nízke náklady na elektrinu, sú odolné voči častému zapínaniu a majú dlhú životnosť, bežne dosahujú životnosť až 35-tisíc hodín. Staré známe žiarovky (v tvare hrušky) tieto nároky určite nespĺňajú. Výhodou LED svietidiel sú tiež ich menšie rozmery s malou hĺbkou, čo môžu využiť dizajnéri. Navrhujú ich inštalovať na strop, do stien, do podláh a podobne.

V súčasnosti sa najčastejšie inštalujú LED osvetlenia so senzorom. Ide o bezdotykové ovládanie zapínania a vypínania. Keď zabudovaný senzor zaregistruje pohyb, okamžite a nehlučne svietidlo rozsvieti. V senzoroch sa pritom bez problémov dá nastaviť intenzita svetla, vzdialenosť dosahu a interval osvetlenia, čo výrazne prispieva k úsporám v spotrebe elektriny. Vo veľkých panelových domoch sú senzory nastavené tak, aby svetlá osvetľovali iba tú časť domu, v ktorej zaregistrovali pohyb. To znamená, že sa svieti iba vo využívaných priestoroch a nie v celom dome. Ak podobné osvetlenie v paneláku stále nemáte, neváhajte nás osloviť. Naši odborníci navrhnú najoptimálnejšie riešenie pre vás a vašich susedov.

Potrebujete pomôcť?Kontaktujte nás

Kontaktný formulár