Komiksy

Revízia plynových rozvodov

revízia plynových rozvodov Nepodceňujte revízie plynoinštalácie. Aj drobný únik plynu v stene môže časom vyplniť dutinu v stene a v najhoršom prípade spôsobiť až výbuch.

Viac info

Prasknuté potrubie

prasknuté potrubie Najlepším spôsobom, ako predísť havarii vašej stúpačky je pravidelnou údržbou a v prípade potreby výmenou.

Viac info

Pokazené osvetlenie

pokazené osvetleniePodomácke provizórne opravy nie sú vždy najlepším riešením všetkých problémov. Aj to, čo sa môže zdať ako jednoduchá oprava osvetlenia domu alebo bytu môže spôsobiť požiar a mnohonásobne väčšie škody ako by stála profesionálna oprava.

Viac info

Výmena rúry

výmena rúryNetrápte sa s opravami vašej vodoinštalácie a neriskujte vytopenie vašich susedov, spoľahnite sa na našich vodoinštalatérov.

Viac info

Výmena kábla

výmena káblaAj keď by sa mohlo zdať, že opraviť si rozvody elektroinštalácie je jednoduché, opak je pravdou. Mnohé oprávy vyžadujú profesionálne znalosti a roky skúseností.

Viac info

Staré káble

staré kábleMnoho z havárii ktoré rieši naša havarijná služba je nastáva potom, ako sa ľudia snažia svojpomocne si opraviť elektroinštaláciu vo svojom dome, v niektorých prípadoch dokonca prichádaz k zranenia domáceho majstra. Nepreceňujte vaše sily a spoľahnite sa na profesionálov, spoľahnite sa na nás.

Viac info

Nový zvončekový systém

nový zvončekový systémElektronické zvončekové systémy sú dnes bežným štandardom vybavenia obytných domov. Naša spoločnosť ponúka okrem nich aj dodávku a montáž „videovrátnikov“ s elektrickým otváraním brán. Túto ponuku spolu s DEK systémami a správou databáz DEK kľúčov využilo už mnoho našich klientov. Uvedomili si totiž, že systém nezabezpečuje iba komfort pre obyvateľov a návštevníkov domu, ale predovšetkým sa stará o bezpečnosť a ochranu majetku pred vandalmi.

Viac info

Nefunkčný výťah

nefunkčný výťahNaši zamestnanci v mnohých bytoch a bytových domoch v Bratislave často upozorňujú na nevyhovujúci stav elektrického vedenia. Neraz je situácia natoľko vážna, že poškodenie alebo odstávka elektrických zariadení v dome je najmenšou hrozbou. Môže sa to však skončiť aj vážnym úrazom obyvateľov domu. Ak je aj vo vašom dome havarijný stav, neváhajte nás kontaktovať. Navrhneme a urobíme opatrenia, ktoré situáciu vyriešia a predídu tak možným finančným stratám, resp. zraneniam.

Viac info

Senzorové osvetlenie

senzorové osvetlenieSenzorové lampy sú v súčasnosti moderným a žiadaným riešením osvetlenia v dome. Ich výhodou je, že osvetlia iba miesta, kde senzor zachytí pohyb osôb. Zbytočne tak nesvietia všetky žiarovky vo vchode. Táto schopnosť ušetrí nemalé finančné prostriedky. Ďalšou výhodou je, že ak sa pokazí jedna žiarovka na schodisku, ostatné fungujú ďalej a obyvatelia sa v dome nemusia obávať úplnej tmy.

Viac info

Odvzdušnenie radiátora

stará elektroinštaláciaVykurovacia sezóna je v plnom prúde. Nepodcenili ste počas roka údržbu, respektíve prevenciu? Ak áno, eliminovali ste hrozby súvisiace s poruchou potrubí alebo radiátorov. Ak nie, zbytočná strata tepla je najmenšou nepríjemnosťou, s ktorou musíte počítať. Môže sa ale stať, že budete prinútení v dome riešiť nepríjemné havárie. Potom Vás čaká nielen drahá a náročná oprava, ale aj poškodenie cenného majetku.

Viac info

Oprava plynu

stará elektroinštaláciaPodľa slov odborníkov má viac ako polovica bytov v Bratislave nevyhovujúce plynové rozvody. Ľahostajnosť alebo neochota ich majiteľov, ktorí tento problém neriešia, môže viesť k ohrozeniu zdravia, či dokonca stratám na životoch nevinných ľudí.

Viac info

Stará elektroinštalácia

stará elektroinštaláciaV mnohých bratislavských domoch a bytoch je vedenie elektrickej energie doslova v dezolátnom stave. Zastarané káble a ističe dávno nevyhovujú normám a sú časovanou bombou, ktorá ohrozuje majetok, ale aj životy obyvateľov domu. Hrozí nebezpečenstvo priameho zásahu elektrickým prúdom, nebezpečenstvo požiaru a v neposlednom rade aj poškodenie drahej elektroniky v bytoch.

Viac info

Kamerový systém

kamerový systém CCTVVandalizmus začína byť vážnym problémom. Fyzické útoky na obyvateľov alebo poškodzovanie ich majetku je dnes bežnou praxou. Najmä na zrekonštruovaných domoch vyzerajú nevkusné grafity sprejerov mimoriadne neesteticky. Mnohí obyvatelia si v záujme svojej bezpečnosti a ochrany majetku namontovali kamerový systém. Ten monitoruje pohyb osôb v okolí domu a v spoločných priestoroch. Vďaka tomu klesá kriminalita a stúpa miera jej objasnenia v domoch a v okolí.

Viac info

Rekonštrukcia kúpeľne

stúpačkyVýmena starých jadier v panelákových bytoch je často nevyhnutnosťou a nielen módnym hitom zvyšujúcim komfort bývania. V mnohých prípadoch majitelia investujú veľa peňazí do novej kúpeľne, ale nevymenia stúpačkové rúry v jadre. Pri drobnom poškodení alebo havárii v stúpačkách musia naši pracovníci vysekať väčší otvor, aby dokázali havarijný stav vyriešiť. Úmyselne zničia drahé obklady a neraz aj zariadenie v kúpeľni, keďže to je často jediný spôsob ako haváriu opraviť.

Viac info

Pokazená batéria

pokazená batériaV snahe ušetriť peniaze sa mnoho ľudí púšťa do menej zložitých, ale neraz aj náročných opráv v byte. Výsledkom však môže byť havarijný stav, ktorý potom riešia odborníci. Majiteľ-opravár potom v konečnom dôsledku minie niekoľkonásobne viac peňazí ako pôvodne chcel.

Viac info

Vyrážajúca kanalizácia

vyrážajúca kanalizáciaV Bratislave a okolí je zvykom zanedbávať prevenciu a odkladať pravidelnú údržbu na neskôr. Na takéto správanie ľudia neraz doplatia, podobne ako sa to stalo po prívalových dažďoch, ktoré zasiahli Bratislavu 3.8.2014.

Viac info

KOMPLET s.r.o.

Trebišovská 3
821 02 Bratislava
Havarijná služba: 0905 610 190
tel.: 02 / 4342 7966
02 / 4342 7969
email: komplet@komplet.sk