Úvod O nás Ponuka Objednávka Dokumenty Články Komiksy Kontakt
KOMPLET s.r.o.
NONSTOP havarijná služba
Potrebujete okamžitú pomoc?
Volajte
0905 610 190

Komiksy

Revízia plynových rozvodov

porucha rozvodov elektroinštalácie

Nepodceňujte revízie plynoinštalácie. Aj drobný únik plynu v stene môže časom vyplniť dutinu v stene a v najhoršom prípade spôsobiť až výbuch.

Viac info

Prasknuté potrubie

porucha rozvodov elektroinštalácie

Najlepším spôsobom, ako predísť havarii vašej stúpačky je pravidelnou údržbou a v prípade potreby výmenou.

Viac info

Pokazené osvetlenie

porucha rozvodov elektroinštalácie

Podomácke provizórne opravy nie sú vždy najlepším riešením všetkých problémov. Aj to, čo sa môže zdať ako jednoduchá oprava osvetlenia domu alebo bytu môže spôsobiť požiar a mnohonásobne väčšie škody ako by stála profesionálna oprava.

Viac info

Výmena rúry

porucha rozvodov elektroinštalácie

Netrápte sa s opravami vašej vodoinštalácie a neriskujte vytopenie vašich susedov, spoľahnite sa na našich vodoinštalatérov.

Viac info

Výmena kábla

porucha rozvodov elektroinštalácie

Aj keď by sa mohlo zdať, že opraviť si rozvody elektroinštalácie je jednoduché, opak je pravdou. Mnohé oprávy vyžadujú profesionálne znalosti a roky skúseností.

Viac info

Staré káble

porucha rozvodov elektroinštalácie

Mnoho z havárii ktoré rieši naša havarijná služba je nastáva potom, ako sa ľudia snažia svojpomocne si opraviť elektroinštaláciu vo svojom dome, v niektorých prípadoch dokonca prichádaz k zranenia domáceho majstra. Nepreceňujte vaše sily a spoľahnite sa na profesionálov, spoľahnite sa na nás.

Viac info

Nový zvončekový systém

porucha rozvodov elektroinštalácie

Elektronické zvončekové systémy sú dnes bežným štandardom vybavenia obytných domov. Naša spoločnosť ponúka okrem nich aj dodávku a montáž „videovrátnikov“ s elektrickým otváraním brán. Túto ponuku spolu s DEK systémami a správou databáz DEK kľúčov využilo už mnoho našich klientov. Uvedomili si totiž, že systém nezabezpečuje iba komfort pre obyvateľov a návštevníkov domu, ale predovšetkým sa stará o bezpečnosť a ochranu majetku pred vandalmi.

Viac info

Nefunkčný výťah

porucha rozvodov elektroinštalácie

Naši zamestnanci v mnohých bytoch a bytových domoch v Bratislave často upozorňujú na nevyhovujúci stav elektrického vedenia. Neraz je situácia natoľko vážna, že poškodenie alebo odstávka elektrických zariadení v dome je najmenšou hrozbou. Môže sa to však skončiť aj vážnym úrazom obyvateľov domu. Ak je aj vo vašom dome havarijný stav, neváhajte nás kontaktovať. Navrhneme a urobíme opatrenia, ktoré situáciu vyriešia a predídu tak možným finančným stratám, resp. zraneniam.

Viac info

Senzorové lampy

senzorové osvetlenie

Senzorové lampy sú v súčasnosti moderným a žiadaným riešením osvetlenia v dome. Ich výhodou je, že osvetlia iba miesta, kde senzor zachytí pohyb osôb. Zbytočne tak nesvietia všetky žiarovky vo vchode. Táto schopnosť ušetrí nemalé finančné prostriedky. Ďalšou výhodou je, že ak sa pokazí jedna žiarovka na schodisku, ostatné fungujú ďalej a obyvatelia sa v dome nemusia obávať úplnej tmy.

Viac info

Odvzdušnenie radiátora

stará elektroinštalácia

Vykurovacia sezóna je v plnom prúde. Nepodcenili ste počas roka údržbu, respektíve prevenciu? Ak áno, eliminovali ste hrozby súvisiace s poruchou potrubí alebo radiátorov. Ak nie, zbytočná strata tepla je najmenšou nepríjemnosťou, s ktorou musíte počítať. Môže sa ale stať, že budete prinútení v dome riešiť nepríjemné havárie. Potom Vás čaká nielen drahá a náročná oprava, ale aj poškodenie cenného majetku.

Viac info

Oprava plynu

stará elektroinštalácia

Podľa slov odborníkov má viac ako polovica bytov v Bratislave nevyhovujúce plynové rozvody. Ľahostajnosť alebo neochota ich majiteľov, ktorí tento problém neriešia, môže viesť k ohrozeniu zdravia, či dokonca stratám na životoch nevinných ľudí.

Viac info

Stará elektroinštalácia

stará elektroinštalácia

V mnohých bratislavských domoch a bytoch je vedenie elektrickej energie doslova v dezolátnom stave. Zastarané káble a ističe dávno nevyhovujú normám a sú časovanou bombou, ktorá ohrozuje majetok, ale aj životy obyvateľov domu. Hrozí nebezpečenstvo priameho zásahu elektrickým prúdom, nebezpečenstvo požiaru a v neposlednom rade aj poškodenie drahej elektroniky v bytoch.

Viac info

Kamerový systém

kamerový systém CCTV

Vandalizmus začína byť vážnym problémom. Fyzické útoky na obyvateľov alebo poškodzovanie ich majetku je dnes bežnou praxou. Najmä na zrekonštruovaných domoch vyzerajú nevkusné grafity sprejerov mimoriadne neesteticky. Mnohí obyvatelia si v záujme svojej bezpečnosti a ochrany majetku namontovali kamerový systém. Ten monitoruje pohyb osôb v okolí domu a v spoločných priestoroch. Vďaka tomu klesá kriminalita a stúpa miera jej objasnenia v domoch a v okolí.

Viac info

Rekonštrukcia kúpeľne

stúpačky

Výmena starých jadier v panelákových bytoch je často nevyhnutnosťou a nielen módnym hitom zvyšujúcim komfort bývania. V mnohých prípadoch majitelia investujú veľa peňazí do novej kúpeľne, ale nevymenia stúpačkové rúry v jadre. Pri drobnom poškodení alebo havárii v stúpačkách musia naši pracovníci vysekať väčší otvor, aby dokázali havarijný stav vyriešiť. Úmyselne zničia drahé obklady a neraz aj zariadenie v kúpeľni, keďže to je často jediný spôsob ako haváriu opraviť.

Viac info

Pokazená batéria

pokazená batéria

V snahe ušetriť peniaze sa mnoho ľudí púšťa do menej zložitých, ale neraz aj náročných opráv v byte. Výsledkom však môže byť havarijný stav, ktorý potom riešia odborníci. Majiteľ-opravár potom v konečnom dôsledku minie niekoľkonásobne viac peňazí ako pôvodne chcel.

Viac info

Vyrážajúca kanalizácia

vyrážajúca kanalizácia

V Bratislave a okolí je zvykom zanedbávať prevenciu a odkladať pravidelnú údržbu na neskôr. Na takéto správanie ľudia neraz doplatia, podobne ako sa to stalo po prívalových dažďoch, ktoré zasiahli Bratislavu 3.8.2014.

Viac info

Táto internetová stránka používa súbory cookie a ukladá anonymné informácie o vašej návšteve. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie vo vašom zariadení a so zberom anonymných informácii o vašej návšteve.